Diskuze

By Teny

Přátelé, diskutujme slušně o věcech kolem nivnického stolního tenisu. Můžem se zde domlouvat na zápasy, komentovat odehrané apod.

 
 1. Teny Teny napsal:

  http://cs.wikipedia.org/wiki/Racketlon
  Tak co přátelé, kdo z nás se vydá na cestu mistrovství v raketových sportech? ;-)

 2. Martin Martin napsal:

  Tak na MS tymu v Nemecku zasedla rada ITTF a rozhodla se takto: Plastic ball: For production reasons, the plastic ball will be introduced not before July 2014.
  Tzn. pouziti plastovych micku se zase odklada a minimalne dva roky se nic menit nebude… Snad aspon tu sitku zvednou :)

 3. Teny Teny napsal:

  to víš že jo, glválisto :-) rozhodně dobré že nebudou hned ty plasty, aspoň už možeš objednat Yasaky a de se na věc ;-)

 4. viperk napsal:

  zdravíc do nivnice :) jak jste ve voděradech dopadli ze soboty na neděli? :D

  Jo a máte slušné stránky ;)

  • Martin Martin napsal:

   Cau, diky moc ;) prekvapive byl sobotni vecer klidnejsi, premohla nas unava (a hlavne doslo pivo a slivovice :) ), takze jsme to kolem pulnoci zabalili… Dlouho jsem nebyl tak vyrizeny, musel jsem ti zabrat postel, pac nahoru uz bych nevylezl :D Kazdopadne vyborna akce, takze pristi rok se tam snad zase potkame ;)

 5. Teny Teny napsal:

  nazdár, díky díky ;) jak psal Benes, byli sme slušní lidi. Za rok znova! Tak když tam nebyl v sobotu večer člověk, kterého bychom otravovali s držením klíče, tak nás to tak nebavilo :D byli sme dosti KO, beskydský šílenec Dalis mě utahal… A nejen on :)

 6. viperk napsal:

  někdy kolem půlky září je turnaj v Lanžhotě, dal bych vám kdyžtak vědět přesný termín, až tak daleko by ste to neměli ;)

 7. Dalis napsal:

  Zdravím ostré hochy z Nivnice a ptám se Tenyho a Desta ,jestli by nebyla chuť na odvetu za Voděrady ? :) Mám s těmito chlapíky nějaké účty ,tak bych na ně nerad zapomněl :)
  Víkend kolem 15. září PA,SO,NE plánujeme malé soustředění našeho klubu v okolí Strážnice ,Nivnice …ještě neurčeno (Desto má v emailu ) . Tak co playeři ,byla by chuť ?
  Dalis

 8. Dalis napsal:

  Zdar hvězdo :) ,
  nevěděl jsem ,že jezdíš na kemp s Ma Longem ? Pak se můžeme divit ,že Tě nejde přehrát ! Moc díky za rychlé info . Jak to tak vypadá ,tak náš předseda dělá vše pro to ,aby mu ten sklípek ve Strážnici vyšel a posunul akci o týden dopředu a vše nasvědčuje tomu ,že to klapne . Tak bych chtěl pomalu připravit plán ,,B,, a to ,že pokud by byl zájem z vaší strany ,tak bych asi naložil do auta kluky co by radši hráli ,než degustovali a něco by jsme podnikli . Buď přátelák,nebo ring volný :) Ještě budeš pryč i v tomto termínu ? Na Tebe jsem se docela těšil :)

  • Teny Teny napsal:

   Nj, když chcou kluci z Číny někoho na výuku evropského stylu, tak sem řekl že na skok se stavím… :-) jedu tam coby člen folklorního souboru Olšava, jedeme je kulturně povznést! Pokud vám vyjde ta Strážnice, tak si myslím, že velice rádi vyrazíme.. já jedu do preč cca 13. září se mi zdá, takže ten týden před by měl byt v pohodě. A doufám, že sa potkáme v Olomouci na tom World Tour ;-)

 9. Dalis napsal:

  Tak snad to výjde , zatím nic nevím -jedná se :) Těším se na setkání i když v Olomouci to nebude . Necháme to radši za těmi stoly :)

 10. Teny Teny napsal:

  https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ai7hQbQM1dgAdFFEaEluYU51UVRpYndIMXJxQkZMNkE
  zde je náhled na seznam přihlášených dravců na Voděrady. Za nás jsem přihlásil sestavu, jak jsme byli loni. Už i tak je nás dost… :-) Pamětní tričko jsem nahlásil zatím jen sobě, pokud byste ho chtěli i ostatní, tak mi řekněte, domluvím s Mivojem změnu.

 11. Roman napsal:

  Ahoj,

  podle článků to vypadá, že tady by se mi mohlo dtstat kvalitní odpovědi. Chci si koupit stůl na pinec, samozřejmě vím, že nejlepší je dřevěnej ale mám strach, že když ho budu nechávat venku (protože by bylo dost komplikovaný ho vždy někam schovávat) ikdyby přikrytý plachtou tak se mi vlhkem pokroutí, proto se chci zeptat jestli je hodně velký rozdíl hrát na dřevěném stole nebo na laminátovém nebo jestli to není skoro poznat. Díky moc za odpověď

You must be logged in to post a comment.