Komentáře nejsou povoleny

Memoriál Vojty Výmoly – sedmý ročník nivnického turnaje

Vážení stolní tenisté z okresu Uherské Hradiště, Zlínského kraje a vlastně i vy, naši kamarádi, co to k nám máte kapku dál. Dovoluji si vás pozvat na sedmý ročník turnaje, který nese jméno legendy nivnického stolního tenisu – Vojty „Gumy“ Výmoly. Mnozí z vás si jej pamatujete jako svérázného hráče a nepříjemného soupeře, ovšem hlavně jako člověka zapáleného pro stolní tenis. Vy, kteří jste jej znali – přijďte si zavzpomínat na doby, kdy jste spolu soupeřili. A vy mladší – přijďte si otestovat formu, v jaké budete připraveni na náročnou sezonu. Letos budeme pokračovat v již snad osvědčeném modelu turnaje, který se uskuteční těsně před sezónou. Termín turnaje byl zveřejněn dle předběžné termínové listiny ČAST, snad tedy bude vyhovovat co nejvíce hráčům. Vítězství bude obhajovat Vojtěch Havel ze Slatiny Brno, který loni ve finále porazil svého kamaráda Karla Orlovského z týmu Dolního Němčí.

Hrát se bude na hale v Nivnici a to v sobotu 17. září 2016. Při organizaci budeme klást důraz na to, aby si za startovné každý do sytosti zahrál. Pro turnaj bude připraveno 13 stolů – devět v hlavní hale, zbytek v herně stolního tenisu. Jelikož zlínský kraj pokračuje i nadcházející sezonu s celuloidovými míčky, bude se s nimi hrát i tento turnaj.

Zasílejte prosím pouze závazné přihlášky, abychom nemuseli hráče odmítat a ve finále by třeba půlka osazenstva nedorazila. Přihlášení předem považujte za nutnost, abyste nezpůsobili nějaké komplikace, jelikož naše hala opravdu není nafukovací. Startovné do turnaje je jednotné ať už budete hrát i čtyřhru nebo ne.

KOMPLETNÍ PROPOZICE KE STAŽENÍ ZDE

Je nám potěšením oznámit, že pokračujeme v loni započaté spolupráci s firmou VODAK. Jiří Vodák je nadšený stolní tenista, který spojil koníček a práci a vyrábí dřeva spojující skvělou kvalitu a obrovský cit. Postupně přibývá hráčů, kteří na jeho výrobky přechází. Pár let se známe, proto nebyl problém zařídit pro vás zkoušku jeho stále populárnějších kousků. Jedno dřívko značky VODAK si domů odnese i vítěz turnaje. Jirka Vodák bude celý den na místě, můžete si jeho prkna půjčit a otestovat. Takže přátelé – lepidlo (vodou ředitelné) sebou!

Organizační informace v kostce:

 • prezentace hráčů 8:00 – 8:30

 • začátek turnaje 9:00

 • maximální počet 78 hráčů

 • šestičlenné skupiny (takže si každý pořádně zahraje)

 • startovné 150 Kč / os.

 • vyřazovací část 32 hráčů (operativně může být navýšeno na většího pavouka)

 • výkonnostní omezení – 3. liga

 • start v turnaji mají povolen výhradně registrovaní hráči stolního tenisu

 • povinná registrace předem na mailové adrese turnaj@pinecnivnice.cz

 • veškeré informace budou podávány pomocí emailu a na webech pinec.net a pinecnivnice.cz

  • dotazy můžete pokládat i na webu tt-sport.cz – diskuzní forum – sekce turnaje

 • občerstvení na místě bude zajištěno (guláš, klobásy, pivo, limo atd.)

Partneři turnaje:

VODAK - výroba dřev na stolní tenis

3V & H – stavební firma pro vás

Café 66 Nivnice

Hauerland - stavíme vaše sny

obec Nivnice

 

Comments are closed.