Vážení stolní tenisté, v první řadě bych chtěl poděkovat všem, kteří se zúčastnili letošního předsezonního turnaje v Nivnici. Ať už hráči, tak všichni, kdo pomohli s organizací, zaslouží jedině uznání. Myslím si, že třetí ročník tohoto turnaje definitivně rozhodl o termínu konání i herním systému do budoucna. Turnaje se zúčastnilo 56 hráčů, kteří byli rozděleni do deseti skupin. Největšími favority turnaje byli dolněmčanský třetiligový matador Karel Orlovský a nivnicko-německý Vraťa Oslzla. Tato dvojice se nakonec setkala ve finále, které pro sebe po čtyřsetovém boji uzmul Vratislav Oslzla, který na třetí pokus konečně vyhrál memoriál svého bývalého kolegy z realizačního týmu Avexu Zlín. V bratrovražedném souboji o třetí místo byl z dvojice úježďanů tím lepším Pavel Lekeš (s oblibou drancující nivnické turnaje :) ), který porazil svého kamaráda Petera Kováče těsně 3:2 na sety.

Do finále čtyřhry se probojovala favorizovaná dvojice Bartoš – Orlovský z Dolního Němčí (i když spolu hráli poprvé), kterou vyzvalo duo z KST Zlín ve složení Tomáš Koldas – Marek Střelec. Ohromný talent mladší žák Koldas byl skvělým oživením turnaje a s podporou zkušeného obranáře Marka Střelce dokráčeli hodně daleko. Ve finále ovšem na dolněmčanskou dvojici nestačili. Karel s Mirou tak tedy mají fantastickou bilanci ve čtyřhře – ještě spolu nikdy neprohráli :)

Závěrem bych chtěl ještě jednou za pořádající oddíl stolního tenisu TJ Nivnice poděkovat všem zúčastněným. Napište nám do diskuze pod článek, jestli se vám turnaj líbil, pokud máte nějaké výtky, také nám je napište. Naším cílem je udělat turnaj stabilní akcí, kde si nejen skvěle zahrajete, ale budete se tam cítit i příjemně.

img_0909

 
 1. Jop Jop napsal:

  Turnaj se podle mě povedl, ale dnes sotva lezu :) Jinak u té poslední fotky sem na sebe málem vylel kafe jak sem se musel smát…

 2. viperk napsal:

  Ahoj, tak turnaj se myslím povedl :) , z naší strany bez jakýchkoliv výtek, ty snad ani nikdo mít nemůže. :D Navíc hráče z vašeho kraje dá se říct vůbec neznáme a to se určitě hraje líp :) , i porce zápasů byla dostatečná.
  A co se týká termínu, tak těsně před sezonou je to určitě lepší než někdy v zimě.
  Pokud nám nebudou bránit zdravotní problémy, určo se objevíme i na dalším ročníku, to si nás můžete rovnou poznačit ;)

  “sokolíci” Peťa s Martinem

You must be logged in to post a comment.